پشتیبانی سناتور سینتیا لومیس از استفاده ارزهای دیجیتال در برنامه‌های بازنشستگی ایالات متحده

0

سینتیا لومیس، سناتور امریکایی، قصد دارد ارزهای دیجیتال را به بخشی طبیعی از تخصیص دارایی‌های متنوع در برنامه‌های بازنشستگی شهروندان ایالات متحده تبدیل کند.

سناتور لومیس در سخنرانی خود در اجلاس مشاور مالی CNBC در تاریخ 29 ژوئن اظهار داشت که دوست دارد بیت‌کوین و سایر دارایی‌های دیجیتال به عنوان بخشی طبیعی از تخصیص دارایی‌های متنوع مورد استفاده برای صندوق‌های بازنشستگی به منظور جلوگیری از تورم تبدیل شود.

لومیس با تأکید بر اهمیت حفظ “تخصیص متنوع دارایی”، درباره خطرات تورمی ناشی از هزینه‌های دولتی و چاپ پول هشدار داد و در این خصوص گفت:

کنگره تریلیون‌ها دلار هزینه ‌می‌کند و اقتصاد ما و اقتصاد جهانی را با دلار غرق کرده است؛ هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم جلوی کاهش ارزش دلار را بگیریم.

در حالی که از زمانی که سرویس درآمد داخلی برای اولین بار در سال 2014 دستورالعمل مربوط به این بخش را صادر کرد، شهروندان ایالات متحده توانسته‌اند دارایی های دیجیتال را در سبد بازنشستگی خود بگنجانند، اما افزودن دارایی‌های دیجیتال در برنامه بازنشستگی به شکل محدود باقی مانده است.

با این حال، با وجود اینکه اولین برنامه‌های مرتبط با ارزدیجیتال بازنشستگی در سال 2020 شروع به ظهور کرده‌اند، بسیاری از تحلیلگران نسبت به این روند تردید دارند.

 

منبع  cointelegraph.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.