چالش‌های کاردانو در صنعت رمزارزها

0

کاردانو (ADA) از زمان آغاز به کار خود دارای ترکیبی از جنبه‌های مثبت و منفی بوده است. این رمزارز با شروع کار خود در تلاش برای دست آوردن یک قرارداد هوشمند با عملکرد کم بهره در پلتفرم خود بوده است. همچنین طبق یک گزارش، یکی از موارد کلیدی که کاردانو با آن مواجه شده است، مقیاس پذیری در این شبکه است.

با این حال، این باعث می‌شود مردم به ادعای کاردانو که قاتل اتریوم است و همچنین یک بلاکچین نسل سوم بودن آن شک کنند. این از زمانی شروع شد که تیم کاردانو شروع به مبارزه برای دستیابی به قراردادهای هوشمند کرد تا شبکهٔ خود را از نظر مقیاس‌پذیری متمایز کند. کاردانو در حال حاضر با مقابله با برخی از چالش‌های خود گام مهمی رو به جلو برداشته است و این شامل اجرای مامبا (Mamba)، باشو (Basho)، ارتقای الونزو هارد فورک (Alonzo Hard Fork) و دیگر برنامه‌های افزودنی شبکه است. ظاهراً به نظر می‌رسد که همه این‌ها به عنوان یک کاتالیزور برای حل تراژدی کاردانو عمل نمی‌کند. با این وجود، صرف نظر از همه این‌ها، کاردانو همچنان عملکردی مطلق در بازار از خود نشان داده و به صعود خود ادامه می‌دهد و در عین حال به رکوردهای جدید در تاریخ خود می‌رسد.

 در زمان نوشتن این گزارش، قیمت کاردانو با 1.55 دلار با ارزش بازار بیش از 50 میلیارد دلار در صرافی کوین‌گکو (Coingecko) معامله می‌شود. کاردانو هم‌اکنون رتبه شش را در بین بزرگترین ارزهای دیجیتال دارد.

منبع: coinquora

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.