شاخص‌های درون زنجیره‌ای از رشد سهمی‌وار بیت کوین خبر می‌دهند

0

پس از ثبت بالاترین قیمت هفتگی در طول تاریخ خود و بسته شدن بهترین کندل هفتگی از ابتدای تأسیس بیت کوین، حال کنترل قیمت این ارز دیجیتال در دست گاوها افتاده وروندی صعودی در پیش رو دارد.

در زمان انتشار این خبر، قیمت بیت کوین 62049 دلار است و در طول هفته گذشته در بین ده ارز دیجیتال برتر بازار تنها دوج کوین و بایننس کوین بهتر از پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال عمل کرده‌اند اما تسلط و برتری بیت کوین بر بازار ارزهای دیجیتال همچنان در حال افزایش است. همچنین احساسات عمومی در میان معامله‌گران و سرمایه‌داران صعودی به نظر می‌رسد و ترس عقب ماندن از بازار (FOMO) در هفته‌های آتی در صورتی که بیت کوین بتواند به رکورد تاریخی خود یعنی 64500 دلار برسد، صعود می‌کند.

علاوه بر این، چارلز ادواردز (Charles Edwards)، مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه کاپریول (Capriole)، گزارش کرده است شاخص هش ریبانز (Hash Ribbons) که برای ردیابی فعالیت ماینرهای بیت کوین استفاده می‌شود صعودی شده است و این خود نشان دهندهٔ سیگنال خرید است. ادواردز همچنین از بالا رفتن شاخص دیگری به نام ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV)، خبر داده است که معیاری برای بررسی کم‌تر یا بیشتر بودن قیمت بیت کوین نسبت به ارزش واقعی آن است. به گفتهٔ او وقتی شاخص MVRV بیت کوین در سطوح فعلی قرار دارد، معمولاً با افزایش قیمت این ارز دیجیتال همراه می‌شود.

 

منبع  newsbtc.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.