ولادیمیر پوتین: کریپتو بی ارزش نیست و حق حضور دارد

0

رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین، بیانیه‌ٔ مثبت اندیشانه و شگفت انگیزی در مورد ارزهای دیجیتال ارائه داده است و مدعی شده که این ارزها روزی می‌توانند “به عنوان ابزاری برای ذخیرهٔ ارزش” در اقتصاد جایگاه ویژه‌ای پیدا کنند.

پوتین که در مصاحبه‌ای با شبکهٔ خبری سی‌ان‌بی‌سی (CNBC) در مورد موضوع انرژی صحبت می‌کرد، در طول مصاحبه از او دربارهٔ امکان استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان یک روش پرداخت در معاملات صادرات نفت سوال شد؛ وی در پاسخ گفت استفاده از آن‌ها برای انتقال وجوه از مکانی به مکان دیگر قابل اجرا است اما به نظر من، هنوز معامله با ارزهای دیجیتال زود است. وی در ادامه اضافه کرد هر چیزی از جمله صنعت کریپتو حق وجود داشتن را دارد و گفت: “ما خواهیم دید که [ارزهای دیجیتال] چقدر فراتر می‌روند. شاید روزی [توکن‌ها] نیز بتوانند به وسیله‌ای برای ذخیرهٔ ارزش تبدیل شوند. ما می‌بینیم که بازار چگونه رشد می‌کند. در حال حاضر [برای قضاوت درباره ارزهای دیجیتال] کمی زود است.”

در آخر این رهبر بزرگترین کشور جهان، در پاسخ به سوال در مورد ارزش ارزهای دیجیتال آن‌ها را ارزشمند خواند و گفت باید دید که می‌توان از آن‌ها در آینده به عنوان واحد مالی استفاده کرد یا خیر.

 

منبع  cryptonews.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.