ایرپاد‌های آینده می‌توانند دما و وضعیت بدن را کنترل کرده و به عنوان سمعک کار کنند

0

به گزارش وال‌استریت ژورنال، اپل مشغول کار روی ایرپادهایی با ویژگی‌های سلامتی نظیر پایش دما و نظارت بر وضعیت بدن است که می‌توانند‌ در نقش سمعک نیز ظاهر شوند.

طبق اطلاعات به‌دست‌آمده از وال‌استریت ژورنال، نمونه‌های اولیه ایرپاد مجهز به حسگرهای پایش دما برای نظارت بر دمای بدن کاربر از داخل گوش در دست تولید است. این گزارش ادعا می‌کند که حسگرهای دمای داخل گوش می‌توانند هم‌زمان با حسگری مشابه در اپل واچ سری ۸ کار کنند. در این گزارش، آمده است که ایرپاد یادشده مبتنی‌بر ویژگی‌های سلامت‌محور از حسگرهای حرکتی نیز برای نظارت بر وضعیت کلی کاربر استفاده می‌کند و درصورت بروز مشکل، اعلانی برای کاربران ارسال می‌کند. افزون‌براین، ادعا می‌شود که از ایرپادهای آینده می‌توان به‌عنوان سمعک استفاده کرد.

این در حالی است که گفته می‌شود نسل بعدی ایرپاد‌ها ممکن است به‌عنوان سمعک برای برخی از مبتلایان به کم‌شنوایی مناسب نباشند؛ زیرا عمر باتری آن‌ها تمام روز را دوام نمی‌آورد؛. باوجوداین، در این گزارش اشاره شده است که گسترش مقررات FDA برای کلاس جدیدی از سمعک‌ها مشکلات شنوایی خفیف تا متوسط ​​را هدف قرار می‌دهد و انتظار می‌رود سال آینده بتواند راه را برای استفاده از ایرپاد به‌عنوان سمعک همواره کند.

 

منبع  macrumors.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.