واکنش‌ شدید چندین فعال حوزهٔ ارزهای دیجیتال به اظهارات مدیرعامل جی‌پی مورگان درباره بیت کوین

0

همانطور که در ایرانیتال گزارش کردیم چندی پیش جیمی دیمون، مدیرعامل بانک جی پی مورگان با صحبت دربارهٔ بی ارزش بودن بیت کوین و تردید درباره الگوریتم‌ها و محدود بودن عرضهٔ ۲۱ میلیون واحدی آن، انتقادات تندی در مورد ارز دیجیتال اول بازار داشت که اکنون واکنش برایان آرمسترانگ، مایکل سایلور و مایک نووگراتز را برانگیخته است.

مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال کوین بیس یعنی برایان آرمسترانگ، در پاسخ به ادعای دیمون دربارهٔ عدم فهم الگوریتم‌های بیت کوین، می‌گوید آن‌ها را خوانده‌ام و کدهای مربوط به نود بیت کوین خودم را نوشتم و مطمئن شدم آن را درک کرده‌ام. آرمسترانگ همچنین با کنایه به مدیرعامل جی‌پی مورگان می‌گوید که مدیران عامل بدون سابقهٔ علمی و مهندسی در دهه‌های آینده ضرر خواهند کرد، چرا که نرم افزارها در حال قورت دادن جهان هستند و هر صنعتی را تغییر می‌دهند.

مایکل سایلور، مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات مایکرواستراتژی، نیز در واکنش به اظهارات دیمون رویکردی مشابه داشت و گفت: “سوال مهمی که بانک‌داران و سرمایه‌گذاران در سراسر جهان با آن روبرو هستند این است که” آیا اصلاً بیت کوین را می‌فهمید؟”

پس از آن مایک نووگراتز از شرکت گلکسی دیجیتال، دیگر فعال و اینفلوئنسر حوزهٔ ارزهای دیجیتال است که از صحبت‌های دیمون شگفت زده شده است و در توییتر خود گفته است: “خیلی عجیبه. برای مردی که با ادارهٔ بزرگترین بانک آمریکا کار فوق العاده‌ای انجام داده، همچین نظرهایی در مورد [بیت کوین] که هر روز بیشتر هم می‌شوند خیلی بی‌فکرانه است.”

 

منبع decrypt.co

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.