سولانا از ساخت صرافی غیرمتمرکز بر پایهٔ هوش مصنوعی خبر می دهد

0

بلاکچین سولانا (Solana) در حال ساخت یک صرافی غیر متمرکز جدید به نام سولدکس (Soldex) است که از هوش مصنوعی برای معاملات و کنترل احساسات کاربران استفاده می‌کند.

در حال حاضر، کاربران جدید باید با بازارها و دارایی‌هایی که می‌خواهند معامله کنند، آشنایی داشته باشند اما سولدکس این مانع را از بین می‌برد و به معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا از الگوریتم‌های تجاری مبتنی بر هوش مصنوعی که توسط کاربران توسعه یافته است استفاده کرده و تجربهٔ آسان‌تری داشته باشند. همچنین از آنجا که بر روی بلاکچین سولانا ساخته شده است، بسیاری از مشکلات زیرساختی موجود در صرافی‌های قدیمی را برطرف می‌کند و همزان با استفاده از قرارداد‌های هوشمند و اوراکل‌ها، نسبت به پلت‌فرم‌های ساخته شده بر روی اتریوم سریع‌تر و ارزان‌تر است.

علاوه بر این، برای از بین بردن امکان تأثیر احساسات هر فرد بر معاملات خود، این هوش مصنوعی می‌تواند در صورت بروز شرایط سخت و پر‌فشار به جای افراد تصمیم گیری کند.

هدف سولدکس استفاده از الگوریتم شبکهٔ عصبی  برای کار در همه شرایط بازار است. این الگوریتم قادر به تجزیه و تحلیل داده‌های مربوط به بازار، پیش بینی خطرات و خرید و فروش ارزهای دیجیتال از طرف کاربر خواهد بود. همچنین به عنوان یک مجموعهٔ تجاری خودکار، داده‌های متخصصان را جمع آوری کرده و به توسعه قابلیت‌های یادگیری خود ادامه می‌دهد.

 

منبع  cointelegraph.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.