متامسک قابلیت استیکینگ را در کیف پول‌های خود راه‌اندازی کرد

متامسک قابلیت استیکینگ را در کیف پول‌های خود راه‌اندازی کرد

به‌گزارش شرکت کانسنسیس کاربران متامسک (MetaMask) از این پس قادر خواهند بود تا از طریق این کیف پول به دو پلتفرم ارائه‌دهنده لیکویید استیکینگ به نام لیدو (Lido) و راکت پول (Rocket Pool) دسترسی داشته باشند.

قابلیت لیکویید استیکینگ امکان استیک یا سهام‌گذاری اتریوم از طریق پروتکل‌های لیدو و راکت پول را برای کاربران متامسک فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند نرخ پاداش، کنترل شبکه و محبوبیت ارائه‌دهندگان مختلف لیکویید استیکینگ را با هم مقایسه کنند و به سلیقه خود یکی از آن‌ها را برای این کار انتخاب کنند. این سرویس به صورت یک نسخه اولیه از طریق اپلیکیشن غیرمتمرکز متامسک آغاز به کار می‌کند. باید افزود لیکویید استیکینگ به کاربران بلاکچیت اتریوم این امکان را می‌دهد که ضمن بهره‌مندی از فرصت‌های استخرهای نقدینگی و مزیت مشارکت در یک سیستم PoS، بتوانند از دارایی‌های سپرده‌گذاری‌شده‌شان در معاملات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری دیگر نیز استفاده کنند. در این روش دارایی‌های سپرده‌گذاری‌شده به شکل توکن در می‌آیند یا در اصطلاح توکنیزه می‌شوند.

در این مورد دو توکن استیکینگ stETH متعلق به لیدو و rETH متعلق به راکت پول به کاربران در ازای سرمایه آن‌ها داده‌می‌شود که قابلیت تبدیل آن‌ها به اتر از طریق سواپ وجود دارد.

منبع cointelegraph.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست