متامسک از یک ابزار جدید برای ساده‌سازی استفاده از وب 3.0 رونمایی کرد

متامسک از یک ابزار جدید برای ساده‌سازی استفاده از وب 3.0 رونمایی کرد

کانسنسیس (Consensys)، شرکت توسعه‌دهنده کیف پول محبوب متامسک (MetaMask)، در کنفرانس اتریوم (EthCC) از ابزار جدید برای ساده‌سازی استفاده از وب 3.0 رونمایی کرد. این ابزار توسعه‌دهنده و قراردادهای هوشمند متامسک دلگیشن تولکیت (MetaMask Delegation Toolkit) نام دارد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی کانسنسیس، این ابزار توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps) و پروتکل‌هایی ایجاد کنند. متامسک دلگیشن تولکیت همچنین با هدف بهبود دسترسی و امنیت کاربران در پلتفرم‌های بلاکچینی طراحی شده‌است.

ابزار جدید متامسک برای بهبود تجریبات کاربر در وب 3.0 و خودکارسازی اقدامات‌پیچیده در اپلیکیشن‌های این حوزه، استفاده خواهد شد. ابزار جدید متامسک در تمام شبکه‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) قابل استفاده است. همچنین می‌تواند گس فی‌ها را کاهش‌داده و اصطکاک کاربر را کم کند.

دن فینلی، یکی از بنیان‌گذاران متامسک، می‌گوید علیرغم اینکه این نسخه ابتدا فقط مبتنی بر اتریوم است، بخش‌هایی وجود دارد که فکر می‌کند «به راحتی می توان آن‌ها را بر روی هر بلاکچینی سوار کرد».

بر اساس مطالعه‌ای که توسط کانسنسیس از میان 15000 شرکت‌کننده بین 18 تا 65 سال انجام گرفت، بسیاری ارزهای دیجیتال را خیلی پیچیده و چالش‌برانگیز می‌دانند. این شرکت می‌گوید: « تنها 8 درصد از پاسخ‌دهندگان خود را با مفهوم وب 3.0 بسیار آشنا می‌دانند. این نشان‌دهنده گسست بین برداشت عمومی از وب 3.0 و پتانسیل واقعی آن است.»

ابزار مذکور با حذف اقدامات تکراری کاربر و کاهش نیاز به تعامل مستقیم با زیرساخت‌های وب 3.0، این عدم ارتباط بین درک عمومی از این فضا و پتانسیل آن را برطرف می‌کند.

منبع: cointelegraph

برچسب‌ها
متامسک

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.