با ریزش بیت کوین در شبانه‌روز گذشته، 260 میلیون دلار لیکویید شده و صد میلیارد دلار از ارزش بازار کاسته شده است


بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته شاهد لیکویید شدن بیش از 260 میلیون دلار از سرمایه تریدرها بوده که بیشترین میزان از دست رفتن سرمایه از شش ماه پیش تاکنون بوده است.

در این بین اتریوم با لیکویید شدن بیش از 17600 اتریوم به ارزش 43 میلیون دلار بیشترین ضرر را به خود اختصاص داده است و پس از آن بیت کوین با 31 میلیون دلار تجزیه سرمایه قرار دارد. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از 1.75 تریلیون دلار به 1.62 تریلیون دلار در روز گذشته کاهش یافت و حجم معاملات کلی نیز تقریباً 102 میلیارد دلار بود. ارزش بازار بیت کوین تقریباً 638 میلیارد دلار است که از اوج 1 تریلیون دلاری خود در سال گذشته فاصله بسیاری دارد. علاوه بر این، جریان ورودی به صرافی‌ها نیز افزایش یافته است. به گزارش گلسنود میانگین ورودی هفت روزهٔ بیت کوین به صرافی‌ها، به بالاترین سطح خود در سه ماه اخیر یعنی 1755.021 واحد رسیده است.

هنوز مشخص نیست که دلیل خاصی برای حجم فروش‌های اخیر در بازار ارزهای دیجیتال وجود داشته است یا خیر، اما همه بازارها در بحبوحه رکود هستند و ارزهای دیجیتال نیز در امان نبوده‌اند که این نشان‌دهندهٔ همبستگی فضای کریپتو به بازارهای سنتی است.

 

منبع  beincrypto.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست