همکاری ماراتون دیجیتال با دولت کنیا جهت تأمین انرژی‌های تجدیدپذیر در استخراج کریپتو

همکاری ماراتون دیجیتال با دولت کنیا جهت تأمین انرژی‌های تجدیدپذیر در استخراج کریپتو

غول استخراج بیت کوین، ماراتون دیجیتال (Marathon Digital)، اخیراً از همکاری جدیدی با وزارت انرژی و نفت کنیا (MOEP) برای توسعه استفاده از بخش انرژی‌های تجدیدپذیر این کشور، خبر داده‌است.

این مشارکت بر تبادل دانش فنی و تحقیقات، تبادل ایده‌ها، استراتژی‌های سرمایه‌گذاری و توسعه زیرساخت‌های انرژی حیاتی متمرکز خواهد بود. در پی این همکاری جدید، فرد تیل، مدیرعامل شرکت ماراتون دیجیتال به مزایای تقویت چنین رابطه‌ای با وزارت انرژی و نفت کنیا اشاره کرد:

«این توافق با وزارت انرژی و نفت [کنیا] یک لحظه مهم برای تجارت ما است، زیرا چارچوب روشنی را برای پیگیری فرصت ها در سراسر جمهوری کنیا در اختیار ما قرار می‌دهد. این [همکاری] رویکرد نوآورانه‌ای را که کنیا برای بهینه‌سازی مصرف انرژی و ارتقای زیرساخت‌های فناوری خود در پیش گرفته است، نشان می‌دهد.»

طبق گزارش اداره تجارت بین‌المللی (ITA)، بیش از 80 درصد برق کنیا از طریق منابع انرژی تجدیدپذیر تولید می‌شود.

بخش انرژی‌های تجدیدپذیر کنیا از ترکیبی از باد، خورشید، نیروی برق آبی و انرژی زمین گرمایی برای تامین برق شبکه استفاده می‌کند. در این بین انرژی زمین گرمایی بیشترین مقدار نیرو را به زیرساخت‌های الکتریکی کشور تزریق می‌کند.

اداره تجارت بین‌المللی همچنین خاطرنشان کرد که کنیا یکی از کم‌هزینه‌ترین تولیدکنندگان انرژی زمین‌گرمایی در جهان و کاندیدای اصلی برای تولید انرژی خورشیدی است. زیرا این کشور آفریقایی هر ساله مقدار زیادی نور خورشید دریافت می‌کند.

منبع: cointelegraph.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427