فعالیت شبکه لایت کوین در آستانه هاوینگ آن افزایش یافته است

فعالیت شبکه لایت کوین در آستانه هاوینگ آن افزایش یافته است

لایت کوین قرار است در اوایل آگوست، برای بار سوم پاداش‌های استخراج خود را نصف کند. در آستانه چنین رویدادی چندین فاکتور آن‌چین این ارز دیجیتال از جمله فعالیت شبکه، افزایش یافته‌اند.

هاوینگ، رویدادی است که پس از آن پاداش استخراج هر بلاک به ماینرها با 50 درصد کاهش روبرو می‌شود. در مورد لایت کوین و در هاوینگ پیش‌رو پاداش‌ها از 12.5 LTC به 6.25 LTC خواهد رسید. با این اتفاق دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار اخیراً توانسته‌است سودهای زیادی برای هولدرها به همراه داشته‌باشد و قیمت آن به 92.58 دلار رسیده‌است. داده‌های اینتودِبلاک (IntoTheBlock) نشان می‌دهد که لایت کوین ماه قدرتمندی داشته‌است. از پایان ماه آوریل، تعداد کل آدرس‌های دارای موجودی لایت کوین “به شدت” افزایش یافته‌است. در حال حاضر 8.5 میلیون آدرس دارای LTC وجود دارد.

همچنین تعداد آدرس‌های جدید و فعال، نزدیک به بالاترین رکورد ثبت‌شده در فوریه امسال رسیده‌است. در واقع، آدرس‌های جدیدی که در شبکه این ارز دیجیتال ایجاد شدند، برای مدت کوتاهی از آدرس‌های جدید بیت کوین پیشی گرفتند. هش ریت این بلاکچین با بیش از 24 درصد افزایش از 573 TH/s در ابتدای سال به ارزش فعلی 712 TH/s رسید.

رویداد هاوینگ مورد نظر توانسته‌است بر قراردادهای مشتقات آتی لایت کوین نیز تأثیر بگذارد که بیش از 420 میلیون دلار در سطح جهانی افزایش یافت. این افزایش منجر به رشد بیش از 20 درصدی معاملات آتی از ابتدای سال تا به امروز شد.

منبع cryptorank.io

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.