صرافی هندی وزیرایکس 40 درصد از کارکنان خود را اخراج کرد

منابع آگاه می‌گویند 50 تا 70 کارمند یا 40 درصد از 150 نفر نیروی کار صرافی ارز دیجیتال هندی وزیرایکس (WazirX) اخراج شدند.

به کارگران اخراج‌شده روز جمعه گفته‌شد که تا 45 روز حقوق دریافت خواهند کرد و از این پس نیازی به حضور آن‌ها در محل کار نخواهند بود. همچنین دسترسی این افراد به وب‌سایت صرافی به طور همزمان لغو شد. وزیرایکس روز شنبه در بیانیه‌ای گفت: «بازار کریپتو به دلیل کندی فعلی اقتصاد جهانی در چنگال بازار نزولی قرار گرفته‌است. صنعت کریپتو در هند مشکلات منحصر به فرد خود را در رابطه با مالیات، مقررات و دسترسی بانکی داشته است. این امر منجر به کاهش چشمگیر حجم در تمام صرافی‌های ارز دیجیتال هند شده‌است.» این شرکت گفت: “به عنوان صرافی ارز دیجیتال شماره یک هند، اولویت ما ثبات مالی و ادامه خدمت به مشتریان است.” “برای رسیدن‌به این هدف، ما مجبور شدیم کارکنان خود را کاهش دهیم تا زمستان ارز دیجیتال را پشت سر بگذاریم.”

بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین‌گکو (CoinGecko)، حجم معاملات روزانه وزیرایکس به مرور از 478 میلیون در 28 اکتبر 2021 به 1.5 میلیون در 1 اکتبر 2022 کاهش یافته‌است. منابع آگاه افزودند که حجم معاملات در برخی روزها کمتر از یک میلیون بوده و “این برای پشتیبانی از ادامه فعالیت کافی نیست.”

 

منبع coindesk.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست