ایمیل‌های کمیسیون بورس آمریکا نشان می‌دهند که XRP اوراق بهادار نیست!

ایمیل‌های کمیسیون بورس آمریکا نشان می‌دهند که XRP اوراق بهادار نیست!

بر اساس ایمیل‌های داخلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) که اخیراً کشف‌شده، توکن XRP شرکت ریپل احتمالاً به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی نخواهد شد.

با کشف این مدرک جدید، ممکن است کل پرونده قضایی مابین این کمیسیون و ریپل بر سر اینکه شرکت مذکور با فروش اوراق‌بهادار بدون مجوز سرمایه‌ای را کسب کرده‌است، به اتمام برسد. ریپل معتقد است که XRP یک ارز دیجیتال است و لازم نیست مطابق آن توصیه‌های سرمایه‌گذاری به هولدرهای آن ارائه شود. اکنون ایمیل‌های داخلی از کمیسیون بورس ایالات متحده نشان می‌دهد که دلایل منطقی برای این باور وجود دارد که XRP تمام شرایط تست هووی را برآورده نمی‌کند. بنابراین ممکن است به‌عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی نشود. این اطلاعات توسط جان دیتون، یک مفسر حقوقی مشهور، کشف شد که ارجاعات به ایمیل‌های SEC را در پاورقی‌های مخالفت با ریپل و پاسخ‌های کوتاه پیدا کرد.

دیتون در مورد اینکه چرا تیم حقوقی ریپل به پیامدهای احتمالی این ایمیل‌ها اهمیت بیشتری نداده‌است، ابراز بی‌اطلاعی کرد. این یک افشاگری غافلگیرکننده حتی برای خود دیتون بود. او اعتراف کرد که با وجود بررسی هزاران صفحه از اسناد حقوقی مرتبط با پرونده، جزئیات پاورقی را نادیده گرفته‌است.

منبع u.today

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست