حرکت نهنگ‌های بیت کوین و اتریوم چگونه است؟

حرکت نهنگ‌های بیت کوین و اتریوم چگونه است؟

نهنگ‌های اتریوم حجم عظیمی از این ارز دیجیتال را معامله کرده‌اند که این حرکت از ماه ژانویه (بهمن) تاکنون بی‌سابقه است.

به تعریف سرویس ردیابی سنتیمنت (Santiment)، نهنگ‌ها معمولاً به عنوان سرمایه‌گذارانی که دارایی‌ آن‌ها بین 1 تا 10 میلیون دلار باشد، گفته می‌شود. علیرغم نوسانات و ریزش‌های شدید روزهای اخیر در بازار کریپتو، نهنگ‌های اتریوم مشغول خرید و فروش اتریوم با نرخی هستند که در پنج ماه گذشته، مشاهده نشده است. طبق داده‌های سنتیمنت، هولدرهای بزرگ دومین ارز دیجیتال برتر در مجموع ۲۹۵۶ تراکنش انجام دادند که ارزش هر کدام بیش از یک میلیون دلار بوده است. این حجم از تراکنش، به نسبت تراکنش‌های روزانه در چند ماه اخیر بیشتر بوده است. علاوه بر نهنگ‌های اتریوم، نهنگ‌های بیت کوین نیز مشغول معامله و فروش دارایی‌های خود بوده‌اند. روز گذشته، نهنگ‌های بیت کوین حجم زیادی از برترین ارز دیجیتال بازار را به صرافی‌های کریپتویی انتقال داده‌اند.

حرکت نهنگ‌های بیت کوین و  اتریوم به چه علت است؟

کارلوس گومز (Carlos Gomez)، مدیر ارشد صندوق سرمایه گذاری بیلوبابا (Belobaba) در صحبت با کوین‌تلگراف اظهار داشت که فعالیت نهنگ‌ها در بازار ارزهای دیجیتال ممکن است به این معنی باشد که سرمایه‌گذاران کریپتو تصور می‌کنند که به پایین‌ترین سطح بازار نزدیک شده‌اند. گومز در ادامه افزود:

 حرکت هماهنگ نهنگ‌ها در بیست و چهار ساعت گذشته نشان دهندهٔ این است که هولدرهای بزرگ ارزهای دیجیتال برتر دیگر به استراتژی‌های خود باور ندارند.

مدیر ارشد بیلوبابا با بیان این که مشخص نیست هنوز به کف قیمتی رسیده‌ایم یا خیر، گفت:

ما مجبوریم هفته‌های آتی را تا صعود دوباره و بازگشت خریداران به بازار، تحمل کنیم.

از زمان راه‌اندازی بیکن‌‌چین (Beacon Chain) اتریوم، این ارز دیجیتال نزدیک به 250 درصد در برابر بیت کوین رشد کرده و این نشان دهنده آغاز مرج (ادغام) شبکه اتریوم به مکانیزم اثبات سهام است. ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، بیکن چین قلب تپنده شبکه اتریوم است که قراردادهای هوشمند را ذخیره می‌کند.

منبع: cointelegraph

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

مطالب پر بازدید

.

فهرست