بایننس دارایی‌های خود و کاربران را به اشتباه باهم ترکیب کرده است

بایننس  دارایی‌های خود و کاربران  را به اشتباه باهم ترکیب کرده است

به گزارش بلومبرگ صرافی ارزدیجیتال بایننس به اشتباه وثیقه BTokenها را همراه با دارایی‌های مشتریان در یک کیف پول نگه‌داری کرده‌است.

در داده‌های منتشر شده از اثبات وثیقه بایننس، تقریباً 50 درصد از تمام بی‌توکن (B-token)  در حال حاضر در یک کیف پول به نام بایننس۸ نگه‌داری می‌شود. با این حال گزارش شده‌است نسبت یک به یک توکن‌ها رعایت نشده و این کیف پول، دارای توکن‌های بیشتری نسبت به مقدار بی‌توکن‌های صادره از بایننس است.

این نشان می‌دهد که بایننس به جای اینکه این توکن‌ها را جداگانه ذخیره کند، وثیقه را با توکن‌های مشتریان ترکیب کرده‌است. بایننس قبلا تاکید کرده‌بود که دارایی‌های دیجیتال شرکتی در حساب‌های جداگانه ثبت می‌شود و بخشی از محاسبات اثبات ذخایر (PoR) این صرافی نیستند. با این اقدام بایننس علاوه بر اثبات ذخایر خود، سیستم مدیریتی کیف پول خود را زیر سوال برده‌است. لازم به ذکر است که BToken به مجموعه‌ای از توکن‌های رپ‌شده از شبکه‌های دیگر بر BEP2 و BEP20 و توکن‌های رپ‌شده از اکوسیستم بایننس بر ERC20 گفته‌می‌شود که با استفاده از بایننس بریج (Binance Bridge) ایجاد شده‌اند. بزرگترین صرافی ارزدیجیتال حال حاضر، بایننس، پس از خبرساز شدن این موضوع، ضمن تایید آن، این اتفاق را  تنها یک اشتباه قلمداد کرد.

گفته‌می‌شود در تصحیح این اشتباه بایننس فرآیند انتقال دارایی‌ها به کیف پول‌های اختصاصی را آغاز کرده است.

منبع cointelegraph

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

ریپل چیست؟
ریپل چیست؟
ریپل یکی از معروف‌ترین ارزهای دیجیتال با سرعت تراکنش بالا و هزینه انتقال بسیار است.…
فهرست