دولت آلمان برای فروش 276 میلیون دلار بیت کوین دیگر آماده می‌شود

دولت آلمان برای فروش 276 میلیون دلار بیت کوین دیگر آماده می‌شود

امروز دولت آلمان پس از ارسال تقریباً 3100 واحد بیت کوین به ارزش حدود 178 میلیون دلار در مدت یک ساعت به فروش بیت کوین خود ادامه داد. تقریباً همزمان با این حرکت، تقریباً 1700 واحد بیت کوین به ارزش حدود 91.78 میلیون دلار را از صرافی بیت‌استمپ خارج کرد و دارایی‌های BTC خود را بازگرداند.

با این حال در زمان انتشار این خبر، دولت آلمان 3107 بیت کوین دیگر را از دارایی های اصلی خود خارج کرده‌است. احتمالاً هم برای فروش قریب الوقوع بیشتر آماده می شود. آدرس اصلی دولتی در حال حاضر حدود 26000 بیت کوین به ارزش 1.5 میلیارد دلار را در خود جای داده‌است. در حالی که آدرس مورد استفاده برای خروج هولدینگ‌های این دولت در حال حاضر دارای 4800 بیت کوین به ارزش 276.61 میلیون دلار است.

از ساعت 7:30 صبح امروز به وقت جهانی، مجموعاً 3100 بیت کوین از حساب دولت آلمان خارج شده‌است. از این تعداد 2500 بیت کوین به یک گروه ناشناخته به نام B2C2، 400 بیت کوین به صرافی متمرکز کراکن و 200 واحد باقی‌مانده به یک کیف پول ناشناخته ارسال شده‌است.

دولت آلمان روز گذشته 900 میلیون دلار بیت کوین دیگر فروخت که نشان می‌دهد قصد دارد به فروش 1.5 میلیارد دلاری باقی مانده خود ادامه دهد. همان 16309 بیت کوین فروخته‌شده اکنون با وجود فشار فروش انبوه بیش از 930 میلیون دلار ارزش دارد. این نشان می دهد خریداران هنوز در مورد خرید بیت کوین در این محدوده قیمتی مطمئن هستند.

همه این‌ها در حالتی است که معامله‌گران وال استریت 72 درصد احتمال کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو آمریکا در ماه سپتامبر را می‌دهند. بنابراین کاهش نرخ بهره می‌تواند به افزایش سرمایه‌گذاری در بیت کوین و افزایش قیمت آن کمک کند.

منبع: cointelegraph

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427