مدیرعامل سابق بخش گیمینگ TikTok استارتاپ جدیدی را با تمرکز بر بازی‌های بلاکچینی راه‌اندازی کرد

مدیرعامل سابق بخش گیمینگ TikTok استارتاپ جدیدی را با تمرکز بر بازی‌های بلاکچینی راه‌اندازی کرد

تیک تاک (TikTok) سریعترین رسانه اجتماعی از نظر رشد در سال 2022 است، اما رئیس سابق بخش گیمینگ آن فکر می‌کند که می‌تواند با استارتاپ جدید خود به‌نام متازیرو (Meta0) بهتر عمل کند.

روز گذشته جیسون فانگ، مدیرعامل سابق واحد بازی تیک تاک، اعلام کرد که این پلتفرم را برای‌راه‌اندازی استارتاپ متمرکز بر بازی‌های ویدیویی بلاکچینی خود، ترک کرده است. فانگ می‌گوید “زندگی شرکتی راحت خود” را در تیک تاک ترک کرده تا با راه اندازی متازیرو ریسک بزرگی بپذیرد. با این حال، به‌عنوان یک مدیر فناوری سازمانی با سابقه کار گسترده برای شرکت‌های بزرگ در صنعت بازی، او می‌خواهد راه‌کارهای جدیدی را برای توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی ارائه دهد. او می‌گوید ایده ساخت Meta0 ارائه قابلیت همکاری بیشتر در سراسر شبکه‌های بلاکچین موجود است. بنابراین توسعه‌دهندگان مجبور نخواهند بود تنها گروه کوچکی از بلاکچین‌ها را برای اجرای پروژه‌های خود انتخاب کنند.

مانند بسیاری از استارتاپ‌های دیگر در دنیای ارزهای دیجیتال، متازیرو با عرضه توکن‌های خود و مذاکره با سرمایه‌گذاران خطرپذیر مختلف، سرمایه مورد نیاز خود را جمع‌آوری خواهد کرد. بایننس، آنیموکا برندز، a16z، کانسس لب و کاردیا ونچرز برخی از نام‌هایی هستند که هنگام صحبت از این گونه سرمایه‌گذاری‌ها به ذهن خطور می‌کنند.

منبع: cryptopotato

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست