پشتیبانی بزرگترین شرکت مخابراتی اروپا از بلاکچین اتریوم

روز پنجشنبه (29 سپتامبر)، دویچه تلکام، یک شرکت مخابراتی آلمانی که مقر آن در بن است و بزرگترین ارائه‌دهنده خدمات مخابراتی در اروپا از نظر درآمد محسوب می‌شود، اعلام کرد که “از زیرساخت‌های اتریوم پشتیبانی می‌کند.”

دویچه تلکام که چندین شرکت تابعه در سراسر جهان، از جمله T Mobile را اداره می‌کند، در بیانیه مطبوعاتی 29 سپتامبر اعلام کرد که “در حال گسترش فعالیت‌های خود در زمینه فناوری بلاکچین از طریق گنجاندن دومین بلاکچین بزرگ در جهان است.” در واقع شرکت تابعه دویچه تلکام به نام T Systems MMS زیرساخت شبکه اتریوم را با ارائه نودهای اعتبارسنج پشتیبانی می‌کند. این شرکت با ذکر اینکه از انتقال اتریوم به مکانیسم اثبات سهام و مصرف انرژی نزدیک به صفر این شبکه حمایت می‌کند، به فراهم کردن نودهای اعتبارسنج اشاره کرد.

همچنین این شرکت تابعه دویچه تلکام با پلتفرم استیک وایز (Stake Wise) نیز همکاری خواهد کرد. استیک وایز استخرهای نقدینگی استیکینگ را فراهم می‌کند که به کاربران امکان آن را می‌دهد اترهای خود را بدون نیاز به کار با نودهای اعتبارسنج نگه دارند. در نتیجه، از کاهش سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال ممانعت می‌کند.

 

منبع  cryptoglobe.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست