تی موبایل (T-Mobile) وارد صنعت استخراج بیت کوین می‌شود

تی موبایل (T-Mobile) وارد صنعت استخراج بیت کوین می‌شود

تی موبایل (T-Mobile) شرکت هلدینگ ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه آلمانی و چندملیتی که یکی از شرکت‌های تابعه گروه دویچه تلکام (Deutsche Telekom) به‌شمار می‌آید قصد دارد استخراج بیت کوین را آغاز کند.

این شرکت مخابراتی از سال 2023 یک نود بیت کوین را اداره می‌کند و در حال حاضر نودهای لایتنینگ بیت کوین را اجرا می‌کند. دریک رودر، مدیر زیرساخت و راه حل‌های وب 3.0 در دویچه تلکام، در کنفرانس بی‌تی‌سی پراگ گفت:

« شرکت ما قصد دارد با ورود به صنعت استخراج بیت کوین، فرآیند «فتوسنتز پولی دیجیتال» را آغاز کند.»

جوزف هال، یکی از همکاران سابق کوین تلگراف از رودر پرسید که آیا می‌تواند در مورد معنای “فتوسنتز پولی دیجیتال” توضیح دهد. رودر نیز پاسخ داد: «در آینده حتما خواهیم گفت».

تی موبایل و به طور کلی دویچه تلکام از ژوئن 2023 به‌عنوان یک اعتبارسنج‌های شبکه پالیگان به طور فعال در وب 3.0 مشارکت داشته‌است. با این کار از زیرساخت‌های گسترده خود به نحو احسن استفاده‌کرده و منبع درآمد جدیدی ایجاد کرده‌است.

باید افزود در ماه فوریه، فچ ای‌آی (Fetch.ai)، یک پلتفرم غیرمتمرکز هوش مصنوعی، با دویچه تلکام برای ایجاد هوش مصنوعی سازمانی همکاری کرد. به عنوان یک اعتبارسنج در بلاکچین فچ ای‌آی، این شرکت مخابراتی به پشتیبانی از عوامل مستقل مبتنی بر هوش مصنوعی Fetch.ai کمک می‌کند.

این عوامل مستقل خدماتی را در زمینه مراقبت‌های بهداشتی، خودرو، مدیریت زنجیره تامین و هویت دیجیتال با مدیریت منابع، انجام تراکنش ها و تجزیه و تحلیل جریان ترافیک ارائه می‌کنند.

منبع: cointelegraph

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427