معرفی ارز دیجیتال MAPS

مپس در واقع توکن بومی پلتفرم Maps.me 2.0 است که دارای نقشه‌های آنلاین و آفلاین بر روی خود است در حالی که ویژگی‌های فضای امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) را به بیش از 100 میلیون کاربر خود ارائه می‌دهد.

در وایت پیپر این پلتفرم آمده است که حتی تا 100 درصد از درآمد خالص خود را در اختیار هولدرهای این توکن قرار می‌دهد. همچنین دارندگان توکن MAPS که از این برنامه استفاده می‌کنند از ترفیع‌ها و جوایز شخصی‌‌سازی‌شده، احتمالاً پذیرش، سپرده حسن انجام کار و وایرال شدن (همه‌گیری) این توکن در جامعه بهره‌مند خواهند شد. به گفتهٔ آن‌ها اپلیکیشن‌های بسیار کمی با پایگاه کاربری به بزرگی ما وجود دارد، بنابراین Maps.me این موقعیت را دارد که به سرعت خدمات مالی حوزهٔ دیفای را در اختیار بسیاری از افراد قرار دهد.

علاوه بر این، این پلتفرم می‌گوید کاربران از اپلیکیشن ما در طول کل فرآیند سفر خود استفاده می‌کنند، بنابراین می‌توانیم یک اکوسیستم مبتنی بر سفر و کیف پول ایجاد کنیم تا عادات جدید کاربر را در مورد پرداخت‌ها، رزرو اقامتگاه، نقل و انتقالات و مدیریت دارایی کم کم یاد بگیریم.

خدمات مالی ارائه شده ما غیرمتمرکز است، که با ماهیت متمرکز پلتفرم‌های دیگر مانند رابینهود (Robinhood) که یک صرافی متمرکز است، پی‌پل (Paypal) شرکت خدمات پرداخت‌های متمرکز و رولوت (Revolut) که بانکداری فین تک متمرکز می‌باشد کاملاً در تضاد است.

 

منبع  coinmarketcap.com

مطالب پیشنهادی

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

مطالب پر بازدید

.

فهرست