سم‌بنکمن‌فراید: ترا به هیچ وجه شبیه طرح پانزی ترانوس نیست

سم‌بنکمن‌فراید: ترا به هیچ وجه شبیه طرح پانزی ترانوس نیست

سم‌بنکمن‌فراید (Sam Bankman-Fried)، مدیرعامل اف‌تی‌ایکس FTX معتقد است که پروژهٔ شکست خورده بلاکچین ترا به اندازه کلاهبرداری شرکت تکنولوژی ترانوس (Theranos) بد نبوده است.

سم‌بنکمن‌فراید می‌گوید:

ترا نمونه یک پروژه هیجان‌انگیز و حیرت‌آور، با بازاریابی بد بوده و این فکر که شبکه بلاکچینی ترا یک کلاهبرداری پانزی است، درست نیست.

بهتر است بدانید که شرکت ترانوس به مدیریت الیزابت هولمز با هدف توسعه روش‌های جدید برای تست‌های تشخیص آزمایشگاهی راه‌اندازی شد. این شرکت به کلاهبرداری به ارزش ۹ میلیارد دلار، در تمام دنیا خبرساز شد.

این روزها اخبار پیرامون ترا، استیبل کوین UST و بلاکچین آن به شدت داغ است. به عقیده بسیاری از افراد بازگشت ترا و رسیدن به جایگاه پیشین غیرممکن است و حتی افزایش قیمت این ارز دیجیتال به سطح ۱ دلاری نیز نیاز به زمان زیادی خواهد داشت. این موضوعات باعث شده که ترس سرمایه‌گذاران و تریدرها از این شبکه بیشتر شود و دارایی‌های خود را بفروشند.

البته در این میان، سرمایه گذاران کوتاه مدت، فرصت را غنیمت شمرده و از این ارز دیجیتال به پرتفوی خود اضافه کردند. روز گذشته حجم تراکنش‌های توکن لونا ۲۰۰ درصد افزایش یافت و به ۶ میلیارد دلار رسید.

منبع: u.today

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

مطالب پر بازدید

.

فهرست