تحلیل‌های عجیب در مورد قیمت XRP: آیا توکن ریپل می‌تواند طی یک ماه بیشتر از 10 دلار بشود؟

تحلیل‌های عجیب در مورد قیمت XRP: آیا توکن ریپل می‌تواند طی یک ماه بیشتر از 10 دلار بشود؟

یکی از آخرین تحلیلگران ارزهای دیجیتال که نظر خود را از قیمت احتمالی XRP در آینده می‌دهد، کاربر X (توییتر) کریپتواینسایت‌یوکی (Cryptoinsightuk) است. او می‌گوید XRP می‌تواند طی 4 تا 5 هفته به 10 تا 14 دلار برسد.

این تحلیلگر پیش بینی خود را بر اساس نوسانات قیمت XRP در سال 2017 انجام داده‌است. او با این فرض که ممکن است قیمت توکن بومی ریپل در عرض یک ماه به 14 دلار برسد می‌گوید:

با درنظرگرفتن تایم‌فریم هفتگی، اگر به سال 2017 نگاه کنیم، شاهد این هستیم که XRP بین 1000 تا 1485 درصد (در عرض 3 هفته) رش کرد و وارد منطقه خرید بیش از حد در RSI (شاخص قدرت نسبی) شد. ما در حال حاضر مقداری فضا تا رسیدن‌به منطقه اشباع خرید برایمان باقی مانده‌است. بنابراین می‌توانیم فرض کنیم که خرید بیش از حد احتمالاً در حدود 0.90 تا 1.00 دلار است. این رقم می‌تواند سکوی پرتاب XRP باشد و باید به زودی از راه برسد… هفته آینده یا کمی بعدتر.

او می‌گوید اگر به این قیمت برسیم و تاریخ تکرار شود، قیمت XRP بین 10-14 دلار در عرض 4 الی 5 هفته خواهد رسید.

بدیهی است که این یک توقع بزرگ است اما من احساس می کنم امکان‌پذیر است. بیش از 5 سال است که رشد قیمتی سرکوب‌شده (مانند فنر فشرده) و یک چرخه صعودی کامل را برای این ارز دیجیتال از دست داده‌ایم. همچنین، تاریخ به ما نشان می‌دهد که وقتی XRP شروع به افزایش می‌کند، خیلی سریع حرکت می‌کند!

در آخر کریپتواینسایت‌یوکی افزود که این سناریو، یعنی احتمال رسیدن‌به بالای 10 دلار، را قویاً تأیید نمی‌کند اما آن را رد هم نمی‌کند.

تحلیل‌های دیگر در مورد قیمت XRP

علاوه بر این، کاربران دیگری در X مانند CrediBull و Dark Defender نیز از جمله تحلیلگرانی هستند که در هفته های گذشته قیمت XRP را پیش بینی کرده‌اند. تحلیلگر اول فکر می‌کند که این توکن می‌تواند تا 0.90 دلار در تابستان 2024 افزایش یابد. البته با فرض اینکه بالاتر از سطح مقاومت 0.40-0.50 دلار باقی بماند.

تحلیلگر دوم بسیار خوش بین‌تر بود و معتقد بود که روند صعودی XRP در صورتی که بر «هدف فیبوناچی 1.88 دلاری» غلبه کند، می‌تواند تا بالای 18 دلار ادامه یابد.

منبع cryptopotato.com

برچسب‌ها
XRPریپل

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.