مارک کوبان: پذیرش قرارداد هوشمند تجاری محرک بازار کریپتو است

مارک کوبان (Mark Cuban)، سرمایه‌گذار میلیاردر، پذیرش قرارداد هوشمند تجاری را کاتالیزوری برای هدایت عرصهٔ کریپتو و بلاکچین می‌داند.

مدیر باشگاه بسکتبال دالاس ماوریکس (The Dallas Mavericks) وضعیت کنونی بازار کریپتو را با حباب اینترنت1 در اوایل دهه 2000 مقایسه کرد و اظهار داشت که شاهد سقوط بسیاری از شرکت‌های اینترنتی در آن دوره بوده است. باتوجه به ریزش‌های قیمتی اخیر، بازار کریپتو در حال ترسیم تصویر ناخوشایندی از خود است. احتمالاً عوامل متعددی مانند اقدامات و سیاست‌های اخیر فدرال رزرو، پشت این روند نزولی بازار وجود دارد. به عقیده کوبان، پلتفرم‌های قرارداد هوشمند که به سمت استفاده تجاری و جایگزینی “نرم‌افزار به‌عنوان برنامه‌های خدماتی” (SAAS) طراحی شده‌اند، در درازمدت رشد خواهند کرد.

مارک کوبان در رابطه با قرادادهای هوشمند گفت:

چیزی که نادیده گرفته شده است، کارایی و سودآوری قراردادهای هوشمند است. قراردادهای هوشمند می‌توانند محرکی برای پیشرفت مشاغل در این عرصه باشند.


حباب اینترنت: این اصطلاح به سال‌های بین ۱۹۹۵ و ۲۰۰۰ اختصاص دارد که سرمایه‌گذاران، دارایی‌های خود را در استارت‌آپ‌های اینترنتی سرمایه‌گذاری کردند، به این امید که این شرکت‌های نوپا به سوددهی برسند.

منبع: cointelegraph

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

مطالب پر بازدید

.

فهرست