مدیرعامل کوین‌بیس: بازار کریپتو بهبود می‌یابد و شامل ۱۵ درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی را می‌شود

مدیرعامل کوین‌بیس: بازار کریپتو بهبود می‌یابد و ۱۵ درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی را شامل می‌شود

برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، بنیانگذار و مدیرعامل صرافی کوین‌بیس، رویکردهای منفی کنونی در بازار دیجیتال را رد کرد.

ارمسترانگ ادعا کرد که اقتصاد کریپتو تا 20 سال آینده 15 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی را به خود اختصاص خواهد داد. او همچنین خاطرنشان کرد که بیشتر شرکت‌ها در آینده به نوعی از ارزهای دیحیتال استفاده می‌کنند، همانطور که مجبور به استفاده از اینترنت بودند. مدیرعامل کوین‌بیس درجلسه گزارش درآمد، اعلام کرد:

هیچ گاه مانند روزهای اخیر به بازار دیجیتال خوش‌بین و بولیش نبوده است. با توجه به اینکه بازار ارزهای دیجیتال در چند سال اخیر به تکامل رسیده، ما قرار است به یک کمپانی سودآور تبدیل شویم. صرف نظر از صعود و نزول بازار ارزهای دیجیتال، ما به رشد و توسعه خود ادامه می‌دهیم.

علاوه بر این مدیرعامل صرفی کریپتوداتکام (Crypto.com)، با انتشار توییتی اظهار داشت که اخیرا بازار کریپتو روزهایی سختی را می‌گذراند. تفاوت این روزها با سال ۲۰۱۸ در این است که دیگر کسی در مورد نجات این بازار نگران نیست و می‌داند که این صنعت با قدرت بازخواهد گشت.

آرمسترانگ، تنها کسی نیست که به بازار ارزهای دیجیتال خوش بین است. برخلاف شرایط فعلی کریپتو، پیش‌بینی مدیرعامل کوین‌بیس از این عرصه ممکن است درست باشد.

منبع: cryptoslate

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

مطالب پر بازدید

.

فهرست