چارلز هاسکینسون: پشتوانه دلاری استیبل کوین شبکه کاردانو از UST قوی‌تر است

چارلز هاسکینسون: پشتوانه دلاری استیبل کوین شبکه کاردانو از UST قوی‌تر است

بنیان‌گذار بلاکچین کاردانو، چارلز هاسکینسون، در رابطه با ریزش قیمتی اخیر استیبل کوین شبکه ترا، یواس‌تی (UST) و توکن بومی این شبکه یعنی لونا (LUNA) توضیحاتی را ارائه داد.

او بیان کرد که استیبل کوین مبتنی بر کاردانو به نام جد (Djed) در برابر از دست دادن پشتوانه دلاری خود مصون است. هاسکینسون گفت که سقوط لونا در نتیجه حمله‌ای رخ داده که هر پروتکل دیفای یا ارز دیجیتالی ممکن است با آن مواجه شود. او اظهار داشت که چنین اتفاقی می‌تواند توسط هر کسی از هکر گرفته تا یک معامله‌گر انجام شود. او همچنین در پاسخ به یکی از کاربران توییتر که پرسیده بود چگونه استیبل کوین جد می‌تواند مانع از دست رفتن ارزش دلاری خود شود، گفت که راه‌حل آن‌ها استفاده از وثیقه اضافه است. این استیبل کوین الگوریتمی، دارای الگوریتمی بر اساس یک نسبت وثیقه ۴۰۰ درصدی برای جد و ۸۰۰ درصدی برای Shen (کوین ذخیره جد) است. از این طریق، مکانیسم وثیقه این استیبل کوین غیرمتمرکز شده و توسط کاربرانی که Shen را استخراج کرده و توکن کاردانو را وارد استخر نقدینگی می‌کنند، پشتیبانی می‌شود.

لازم به ذکر است که مکس کایزر، از طرفداران قدیمی بیت کوین معتقد است که توکن ADA متعلق به شبکه کاردانو ممکن است به زودی راه لونا را دنبال کرده و سقوط کند.

 

منبع  u.today

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست