تلاش جدید کاربران سلسیوس برای اجرای یک شورت اسکوییز

تلاش جدید کاربران سلسیوس برای اجرای یک شورت اسکوییز

اعضای جامعه سلسیوس (Celsius) یک بار دیگر در توییتر تجمع کرده‌اند تا با وجود چالش‌های متعددی که این شرکت با آن مواجه است، از جمله ورشکستگی و شایعات فرار مدیرعامل آن از ایالات متحده، با پوزیشن‌های شورت برای توکن مورد علاقه خود مقابله کنند.

بر همین اساس، هزاران توییت با هشتگ “Cel را شورت اسکوییز کنید” در این رسانه اجتماعی پست شده است که پوزیشن‌های لانگ خود را برای CEL تبلیغ می‌کنند. همچنین در عین حال دیگران را تشویق می‌کنند که همین کار را انجام دهند و مطالب بیشتری در مورد شور اسکوییز این ارز دیجیتال پست کنند. اتخاذ یک موقعیت شورت، راه‌کاری است که به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد از کاهش قیمت یک توکن یا سهام درآمد کسب کنند. این کار به‌معنی قرض‌گرفتن آن توکن یا سهام و فروش فوری آن برای خرید با قیمت پایین‌تر است. از سوی دیگر، زمانی که سرمایه‌گذاران مخالف شروع به خرید انبوه دارایی شورت‌شده می‌کنند، یک شورت اسکوییز اتفاق می‌افتد و به جای کاهش قیمت‌ها، افزایش می‌یابد که منجر به ضرر تریدرهای دارای موقعیت شورت می‌شود.

یکی از اعضای جامعه این ارز دیجیتال می‌گوید: “آنچه از حرکت ما می‌آموزید این است که هرگز در مقابل یک جنبش تحت رهبری جامعه حرکت نکنید. احتمال تبدیل یک گلوله برفی به بهمن بسیار زیاد است.”

این اولین بار نیست که جامعه سلسیوس تلاش می‌کند تا قیمت توکن Cel را بالا ببرد. در ماه ژوئن، اعضای انجمنی که خود را «سلزیایی‌ها» می‌خوانند، طرحی غیررسمی برای بازیابی تولید کردند که معامله‌گران دارای موقعیت شورت بر CEL را مجبور کنند تا با بالابردن قیمت توکن، پوزیشن‌های خود را کنار بگذارند.

 

منبع  cointelegraph.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست