نسخه آزمایشی هاردفورک شانگهای با موفقیت انجام شد

نسخه آزمایشی هاردفورک شانگهای با موفقیت انجام شد

به‌روزرسانی شانگهای که به نام هارد فورک شاپلا (Shapella) نیز شناخته می‌شود در بستر شبکه آزمایشی گوئرلی (Goerli) با موفقیت انجام شد.

این آخرین آزمایش، قبل از به روز رسانی اصلی است که به اعتبارسنج‌ها اجازه می‌دهد تا اتریوم‌های استیک‌شده خود در بیکن چین (Beacon Chain) را برداشت کنند. با این حال گزارشات حاکی از این است که مشکلاتی در حین هارد فورک به وجود آمده‌است. تیم بیکو (Tim Beiko)، توسعه‌دهنده اصلی شبکه اتریوم در این خصوص توضیح داد، وقتی که سپرده‌های کاربران درحال پردازش بودند، فرآیند به همان روشی که باید پیش نرفت؛ زیرا چندین اعتبارسنج شبکه گوئرلی، نرم‌افزار کلاینت (client) خود را قبل از انجام هارد فورک ارتقا نداده بودند. در توضیح نرم افزار کلاینت باید گفت این سرویس در یک شبکه، درخواست‌های اعتبارسنج‌ها را بررسی کرده و به آن‌ها جواب می‌دهد و به این صورت فرایند اعتبارسنجی را پیش می‌برد. تیم بیکو از اعتبارسنج‌ها خواست حتما نرم‌افزارهای خود را قبل از هارد فورک شبکه اصلی ارتقا دهند.

وی در پایان افزود ویدئوی هارد فورک شبکه گوئرلی در کانال یوتیوب اتراستیکر (EthStaker) به اشتراک گذاشته‌شده‌ است و کاربران به وسیله این ویدئو می‌توانند شاهد مراحل و فرایند کار باشند.

منبع cointelegraph

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

ریپل چیست؟
ریپل چیست؟
ریپل یکی از معروف‌ترین ارزهای دیجیتال با سرعت تراکنش بالا و هزینه انتقال بسیار است.…
فهرست