افزایش ترس در بازار همزمان با رسیدن بیت کوین به سطح 30 هزار دلاری

داده‌های وبسایت تریدینگ‌ویو (TradingView) نشان می‌دهد که حجم فروش سنگین روز گذشته، قیمت بیت کوین را به پایین‌ترین حد خود از ماه جولای 2021 یعنی  30334 دلار رساند.

عوامل متعددی مانند افزایش نرخ‌های بهره، پایان سیاست‌های پولی آسان توسط فدرال رزرو، کاهش قیمت بازارهای جهانی سهام و نگرانی‌های مربوط به استیبل کوین UST شرکت ترا که به‌دنبال حفظ ارزش 1 دلاری خود است، همگی بر احساسات در بازار کریپتو تأثیر گذاشته و ترس شدیدی ایجاد کرده‌اند. این درحالی است که یکی از تحلیلگران این ارز دیجیتال در توییتر می‌گوید بیت کوین 6 هفته متوالی است که سیر نزولی دارد و این دومین بار در تاریخ این ارز دیجیتال است که چنین اتفاقی رخ می‌دهد. فیلیپ سوئیفت، تحلیلگر دیگر فضای کریپتو نیز گفته که بیت کوین به زیر سطح میانگین متحرک دو ساله خود رسیده است و اکنون وقت خرید و هولد این ارز دیجیتال است. علاوه بر این، تحلیلگر دیگری به‌نام آکاش، در توییتر اعلام کرده که نهنگ‌های بیت کوین که بین 10 هزار تا 100 هزار واحد از پادشاه ارزهای دیجیتال دارند از ده روز پیش تاکنون درحال انباشت آن هستند.

در حالی که این داده‌ها تاحدودی دلگرم کننده هستند، مهم است به خاطر داشته باشید که هیچ تضمینی در برابر تغییر روند دیگر یا نزول بیشتر وجود ندارد. گفتنی است که بیت کوین اکنون با کمی بهبود به قیمت 31325 دلار معامله می‌شود.

 

منبع  cointelegraph.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست