شبکه بیت کوین از نظر حجم کل فروش NFT به رتبه سوم رسید

شبکه بیت کوین از نظر حجم کل فروش NFT به رتبه سوم رسید

شبکه بیت کوین در رتبه‌بندی فروش توکن‌های غیر مثلی (NFT) یک پله صعود کرد و از بلاکچین رونین که قبلاً جایگاه سوم رکورد برتر فروش NFT را در اختیار داشت، پیشی گرفته‌است.

امروز شرکت ردیاب داده‌های NFT، کریپتواسلم، عنوان کردNFT‌های مبتنی بر شبکه بیت کوین حجم فروش 4,271,928,280 دلاری را ثبت کردند. این رقم از رکورد 4,271,675,550 دلاری بلاکچین رونین فراتر رفته‌است. همچنین رقم مذکور بیت کوین را وارد سه شبکه برتر بلاکچینی از نظر فروش NFT پس از سولانا و اتریوم قرار می‌دهد.

در 30 روز گذشته، NFTهای مبتنی بر بیت کوین حجم فروش 148 میلیون دلاری را ثبت کردند. از این منظر پس از اتریوم که 157 میلیون دلار حجم فروش داشت، در رتبه دوم جایگاه برتر ماه قرار می‌گیرد. سولانا با حدود 77 میلیون دلار سومین شبکه پرفروش ماه اخیر بود.

بر اساس گزارش کریپتواسلم، با وجود میلیون‌ها دلارفروش ثبت‌شده، NFT‌ها با کاهش حجم فروش مواجه شده‌اند. درواقع سه بلاکچین برتر حداقل 40 درصد کاهش در فروش 30 روزه خود را نشان دادند.

در 4 ژوئن، داده‌های کریپتواسلم نشان داد که NFT‌های مبتنی بر بیت کوین به 4 میلیارد دلار در فروش کل رسیده‌است. این داده‌ها شامل 3.97 میلیارد دلار فروش NFT و بیش از 80 میلیون دلار فروش برای پولشویی است.

با وجود این نقطه عطف جدید، بازار گسترده NFT حجم فروش کمتری را ثبت کرد. حجم فروش ماهانه NFT در ماه می نسبت به آوریل 54 درصد کاهش داشت. همچنین NFTها در آوریل بیش از 1 میلیارد دلار فروش داشتند، در حالی که صنعت این اقلام کلکسیونی دیجیتال در ماه می 624 میلیون دلار فروش داشت.

منبع: cointelegraph

برچسب‌ها
NFTبیت کوین

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427