مدیرعامل تتر می‌گوید بیت کوین تنها ارز دیجیتال غیرمتمرکز است

مدیرعامل تتر می‌گوید بیت کوین تنها ارز دیجیتال غیرمتمرکز است

به گفته پائولو آردوینو، مدیرعامل شرکت تتر، بیت کوین در بین بیش از 14000 ارز دیجیتال مختلف منحصر به فرد است زیرا تنها موردیست که غیرمتمرکز است.

آردوینو در مصاحبه‌ای با کوین تلگراف در 13 ژوئن طی کنفرانس BTC Prague گفت که بیت کوین تنها ارز دیجیتال غیرمتمرکز جهان است. مدیر عامل تتر اظهار داشت: «بیت کوین تنها نمونه ارزی است که فقط ریاضی بر آن حاکم است و اساساً نمی‌توان آن را تغییر داد.» آردوینو معتقد است به غیر از بیت کوین، مابقی ارزهای دیجیتال کم و بیش متمرکز هستند.

این مدیر اجرایی افزود: «شاهد این هستید که ارزهای [دیجیتال] دیگر که گروهی از توسعه‌دهندگان آن‌ها را می‌سازند، هر ماه بیرون می‌آیند. آنها با یک نرم‌افزار جدید بیرون می‌آیند و سیاست پولی، تورمی، تورم‌زدایی، همه چیز را مدام تغییر می‌دهند.»

از سوی دیگر، بیت کوین وجود دارد که همیشه 21 میلیون واحد از آن خواهد بود و هر چهار سال یک بار پاداش‌هایش نصف می‌شود تا زمانی که تمامش استخراج شود. آردوینو بیان کرد: «بیت کوین به قطعیت مربوط است. مانند یک ساعت است که به تیک تاک ادامه می‌دهد، برای همیشه ادامه می‌دهد […] وقتی صحبت از مفهوم محصولات غیرقابل توقف یا غیرمتمرکز می‌شود فقط می‌توان به بیت کوین اشاره کرد.»

در این مصاحبه، آردوینو اعتراف کرد که نظر او در مورد سطح انحصاری غیرمتمرکزبودن بیت کوین «ممکن است بحث برانگیز باشد». این مدیرعامل همچنین آشکارا اشاره کرد که تتر بر خلاف بیت کوین متمرکز است.

منبع: cointelegraph

برچسب‌ها
بیت کوین

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427