بایننس خطاب به کاربران اروپا: هرچه زودتر یوروهای خود را به تتر تبدیل کنید

بایننس خطاب به کاربران اروپا: هرچه زودتر یوروهای خود را به تتر تبدیل کنید

صرافی ارز دیجیتال بایننس از کاربران اروپایی خود خواسته‌است به دلیل قطع ارتباط با شریک بانکی خود در این قاره یعنی پی‌سیف (Paysafe)، قبل از پایان ماه اکتبر، یوروهای خود را به تتر (USDT) تبدیل کنند.

تصمیم پی‌سیف به صورت یکجانبه بوده‌است

در 28 سپتامبر، بایننس از کاربران اروپایی پی‌سیف خواست تا موجودی یورو خود را در حساب‌های بایننس خود تا قبل از 31 اکتبر به تتر یا USDT تبدیل کنند. و خاطرنشان کرد که پی‌سیف “به طور یکجانبه تصمیم گرفته‌است پردازش سپرده‌های یورو را برای کاربران بایننس متوقف کند.”

این صرافی البته خاطرنشان کرد که کاربران ممکن است خواستار انتقال موجودی یورو خود از حساب‌های بایننس به حساب‌های بانکی خود باشند.

بایننس می‌گوید کاربران پی‌سیف دیگر نمی‌توانند از 28 سپتامبر در ساعت 4:00 صبح به وقت جهانی با جفت معاملات یورو معامله کنند. و سفارش‌های باز یک ساعت بعد لغو خواهند شد. قابلیت بایننس‌کانورت (Binance Convert) که مانند سوآپ توکن عمل می‌کند، برای تراکنش‌های یورو نیز محدود خواهد شد.

پی‌سیف سپرده‌های یورو را در 25 سپتامبر به حالت تعلیق درآورد. همانطور که گفتیم این شرکت قبلاً سپرده‌گذاری و برداشت فیات را برای کاربران بایننس در اروپا تسهیل کرده‌بود. از جمله آن‌ها می‌توان به انتقال بانکی در منطقه واحد پرداخت یورو در اتحادیه اروپا (SEPA) اشاره کرد.

این اقدام جدیدترین حرکتی است که به مشکلات نظارتی و بانکداری بایننس در غرب اضافه می‌شود. پی‌سیف همچنین در ماه می به دنبال نگرانی‌هایی که تنظیم‌کننده‌های مالی بریتانیا در مورد این شراکت مطرح کردند، از پشتیبانی تراکنش‌ها به پوند بریتانیا خودداری کرد.

منبع cointelegraph.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.