اقدام قانونی بایننس علیه تبلیغات جعلی با اسم این صرافی در ترکیه

در تلاش برای کسب درآمد از محبوبیت بایننس در ترکیه، کلاهبرداران این کشور بیلبوردهای متعددی را برای تبلیغ‌های جعلی با اسم این صرافی اجاره کرده‌اند.

بایننس تی‌آر (Binance TR) بازوی صرافی ارز دیجیتال بایننس در ترکیه، به سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال این کشور در مورد کلاهبرداری‌های جدیدی هشدار داده است که از طریق بیلبوردهای جعلی آن‌ها با نام تجاری این صرافی هدف قرار می‌دهد. با توجه به سهولت در ردیابی افرادی که مسئول اجاره بیلبوردها و تبلیغات جعلی ارزهای دیجیتال هستند، بایننس قصد خود را برای اجرای اقدامات قانونی لازم علیه افرادی که “به وضوح در فعالیت‌های کلاهبردارانه دخیل هستند” اعلام کرده است. در اخطاریهٔ صادر شده توسط بایننس به یکی از این تبلیغ‌ها با عنوان “صرافی توریستی بایننس” اشاره شده که هیچ‌گونه ارتباطی با صرافی اصلی تاسیس شده توسط چانگ پنگ ژائو ندارد. بایننس می‌گوید سرمایه‌گذاران بی‌احتیاطی که با این شماره‌ها تماس می‌گیرند، معمولاً توسط کلاهبردارانی که خود را به جای ما معرفی می‌کنند، به دام می‌افتند و دارایی‌های دیجیتال آن‌ها به سرقت می‌رود.

قابل ذکر است از آنجایی که بایننس در حال آماده شدن برای گسترش خدمات خود در سراسر جهان است، ماه گذشته در 15 آوریل، اولین مرکز خدمات شبانه‌روزی مشتریان خود را در ترکیه راه‌اندازی کرد.

 

منبع  cointelegraph.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست