بایننس خدمات بازار مشتقات ارزهای دیجیتال را در اسپانیا متوقف کرد

صرافی ارز دیجیتال بایننس در تلاش برای فعالیت به عنوان یک موسسه مالی کاملاً مجاز، ارائه خدمات مربوط به بازار مشتقه ارزهای دیجیتال خود را در کشور اسپانیا متوقف کرده است و منتظر تأییدیه قانونی کمیسیون ملی بازار سرمایه اسپانیا است.

وب‌سایت رسمی بایننس در اسپانیا نشان می‌دهد که این صرافی منوی بخش معاملات مشتقات را که هنوز در نسخه جهانی موجود است، حذف کرده است. طبق گزارشات، این اقدام راهی برای مطابقت با الزامات تعیین‌شده توسط کمیسیون ملی بازار سرمایه این کشور است. گفته می‌شود که بایننس تنها پس از دریافت چراغ سبز نظارتی در قالب گواهی تضمین از بانک مرکزی اسپانیا، گزینه مشتقات را مجدداً ارائه خواهد کرد. بایننس، همراه با سایر صرافی‌های ارز دیجیتال مانند کوین‌بیس (Coinbase) و بیت‌تومی (Bit2Me)، در فهرست خاکستری این کمیسیون قرار دارد. فهرست مذکور سازمان‌های مختلف را از فعالیت در منطقه به عنوان نهادهای دارای مجوز کامل منع می‌کند.

باید اشاره داشت که در ژوئن 2021، چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، از برنامه‌های این صرافی برای تسریع رشد خود از طریق همکاری با رگولاتورها گفت و افزود: ” ما می‌خواهیم همه جا مجوز بگیریم؛ از این به بعد ما یک موسسه مالی مجاز خواهیم بود.”

 

منبع  cointelegraph.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست