بایننس یک توکن لیکویید استیکینگ جدید عرضه خواهد کرد

بایننس یک توکن لیکویید استیکینگ جدید عرضه خواهد کرد

بایننس کمتر از دو هفته پس از به‌روزرسانی شاپلای اتریوم که امکان برداشت اترهای استیک‌شده را فراهم کرد، محصول بخش اتریوم استیکینگ خود را تغییر‌داده و یک توکن لیکویید استیکینگ را معرفی می‌کند.

این توکن که رپد بیکن اتر (Wrapped Beacon ETH) نام دارد به کاربران بایننس امکان آن را می‌دهد تا در پروتکل‌های فضای مالی غیرمتمرکز یا دیفای خارج از این صرافی شرکت کنند. از روز پنجشنبه، کاربران می‌توانند توکن‌های بیکن اتر (Beacon ETH) را در بخش اتریوم استیکینگ بایننس به رپد بیکن اتر و بالعکس تبدیل کنند. برای انجام این کار نیازی به پرداخت کارمزد نیست. در اطلاعیه این صرافی اشاره شده‌است که تبدیل اولیه یک به یک است، اما این نسبت احتمالاً تغییر خواهد کرد زیرا ارزش رپد بیکن اتر در طول زمان بر اساس نرخ درصدی روزانه استیکینگ اتریوم افزایش می‌یابد.

قابل ذکر است، توکن‌های لیکویید استکینگ به دارندگان آن‌ها اجازه می‌دهند اتر را استیک کنند و یک توکن مشتقه دریافت کنند که معادل ارز دیجیتال سپرده‌گذاری شده‌است. این توکن جدید سپس می‌تواند در بازارهای مختلف کریپتو مورد استفاده قرار گیرد و به طور مؤثری ارزهای دیجیتال استیک‌شده را اصطلاحاً نقدینه می‌کند.

 

منبع theblock.co

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست