پنج توکن غیر مثلی برتر مبتنی بر بازی‌های بلاکچینی در سال ۲۰۲۲

سال ۲۰۲۱ شاهد رشد و توسعه توکن‌های غیر مثلی مبتنی بر بازی‌های بلاکچینی بودیم. ادغام توکن‌های غیرمثلی و تکنولوژی بلاکچین، آینده و بخش شکست‌ناپذیری را برای صنعت بازی‌ها به ارمغان آورد.

جدا از این، بخشی از بازی‌ها برای تفریح و سرگرمی می‌باشند و توکن‌های غیرمثلی مبتنی بر بازی‌های بلاکچینی، امکانی را فراهم کردند که گیمر‌ها درکنار تفریح، توکن‌بومی این بازی‌ها را بدست بیاورند. با توجه به گسترش این تکنولوژی و بازی برای کسب درآمد، مواردی را به مختصر برای شما در سال ۲۰۲۲ پیشنهاد می‌کنیم.

۱. دیفای کینگدامز (DeFi Kingdoms JEWEL)

همانطور که از اسم این بازی مشخص است، می‌توان دریافت که توکن‌های غیر مثلی این بازی بر پایه سیستم مالی غیر متمرکز یا همان دیفای می‌باشد. بازی کاملاً حول محور NFT های مختلف می چرخد، اعم از شخصیت های اصلی، قهرمانان، باغ ها، بانک ها، ساختمان ها و بسیاری موارد دیگر.

JEWEL توکن بومی این بازی می‌باشد که در پلتفرم ارز دیجیتال هارمونی قابل معامله می‌باشد. همچنین این بازی از نسخهٔ دوم پروتکل یونی‌سوآپ (UniSwapV2) به عنوان پلتفرم بلاکچین اصلی خود استفاده می‌کند. در حال حاضر قیمت این توکن ۱۶.۲۱ دلار می‌باشد. این توکن در مدت یک ماه 169 درصد افزایش یافته است.

۲. گیلد آف گاردینز (Guild of Guardians GOG)

گیلد آف گاردینز احتمالاً بازی سال 2022 شناخته خواهد شد که برپایه توکن‌های غیرمثلی و چند نفره (مولتی‌پلیر) می‌باشد. چشم انداز اصلی این بازی تبدیل شدن به محبوب‌‌ترین بازی اول شخص جهان است. علاوه بر این، این بازی به طور کامل بر روی بلاکچین اتریوم کار می‌کند.

بازی حول محور آموزش آواتارها، جمع آوری منابع برای آن‌ها و انجام چالش‌های نبرد می‌چرخد. این بازی بر روی IOS و اندروید برای کامپیوتر و موبایل قابل اجرا می‌باشد. در حال حاضر، توکن این بازی به نام GOG به قیمت ۱.۰۸ دلار می‌باشد.

۳. گلکسی فایتر کلاب (Galaxy Fighter Club GCOIN)

گلکسی فایتر کلاب، در واقع یک بازی مبارزه‌ای می‌باشد که تمام شخصیت‌های مختلف از بازی‌های مختلف مانند ماریو، پوکمون و خیلی چیزهای دیگر را در خود جای داده است. در این بازی، حتی شخصیت‌های مختلف مبتنی بر NFT می‌توانند با یکدیگر مبارزه کنند.

هر نبرد بازیکنان و شخصیت‌های NFT، آن‌ها را قادر می‌سازد برنده شوند و GCOIN، توکن بومی بازی را به دست آورند. در حال حاضر، GCOIN با قیمت ۱.۷۲ دلار معامله می‌شود البته این ارز در طول یک ماه گذشته، تقریباً ۳.۲۳ درصد کاهش قیمت داشته است.

۴. کریپتو بیستز (CryptoBeasts CBX)

کریپتو بیستز درواقع یک برند بازی بلاکچینی مبتنی بر NFT است که روی بلاکچین اتریوم فعالیت می‌کند. طبق روال این نوع بازی‌ها، تمام شخصیت‌ها در قالب NFT می‌باشند. کریپتو بیستز، دارای ده مکان مختلف و بیش از ۱۰۰۰۰ شخصیت می‌باشد. جالب است بدانید که این کاراکترها در یک تخم مرغ قرار دارند و با ادامه بازی کاراکترها از پوسته خود بیرون می‌آیند. این بازی قرار است در سال ۲۰۲۲ راه‌اندازی شود و توکن بومی آن CBX نام دارد.

۵. اکسی اینفینیتی (Axie Infinity AXS)

اکسی اینفینیتی، یکی از اولین بازی‌های بلاکچینی ساخته شده می‌باشد. همچنین اولین بازی می‌باشد که “بازی برای کسب درآمد” را به  مخاطبان خود ارائه داد. گیمرها پس از هر مرحله، توکن بومی اکسی اینفینتی به نام AXS دریافت می‌کنند. در طول بازی کاراکترها از کوچکترین بخش شروع به رشد کرده و در طول بازی تکامل می‌یابند. لازم به ذکر است توکن AXS قابل جمع‌آوری و معامله می‌باشد.

در حال حاضر، این توکن در کف قیمتی برابر با ۷۰.۴ دلار معامله می‌شود و در نوسانات اخیر بازار ارزهای دیجیتال ۶.۰۶ درصد ریزش داشته است.

منبع: thenewscrypto

مطالب پیشنهادی

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

مطالب پر بازدید

.

فهرست