پلن بی: قیمت بیت‌کوین تا پایان امسال به 450000 دلار می‌رسد

بیت کوین (BTC) می تواند تا پایان سال 2021 با قیمت چشمگیر 450 هزار دلار معامله شود، در حالی که 135 هزار دلار “بدترین حالت” ممکن آن است. این جمله برای تحلیلگر معروف رسانه‌های اجتماعی با نام مستعار پلن‌ بی (PlanB) است که در تاریخ 20 ژوئن در مورد بیت‌کوین ارائه داده است.

پلن‌بی، تحلیلگر معروفی که با نام مستعار در رسانه‌های اجتماعی حضور دارد، مدعی شده که بیت کوین در سال ۲۰۲۱ می‌تواند تا سطح قیمتی ۴۵۰,۰۰۰ دلار پیشرفت کند. او ضمن ارائه این پیش‌بینی از آینده بیت کوین، گفته است که در بدترین سناریو ممکن هم بهای این ارز دیجیتال به ۱۳۵,۰۰۰ دلار خواهد رسید. پلن بی، به‌خاطر خلق مدل انباشت به جریان بیت کوین شهرت دارد و با پیش‌بینی‌هایش بارها توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند. وی در هفته‌های اخیر بارها از ۲۸۸,۰۰۰ دلاری شدن بیت کوین سخن گفته بود.

پلن بی، به‌خاطر خلق مدل “انباشت به جریان” (stock-to-flow) بیت کوین شهرت دارد و با پیش‌بینی‌هایش طی هفته‌ها و ماه‌های اخیر توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند.

حتی در شرایطی که جفت ارز بیت‌کوین به دلار اصلاحات متعددی از ماه‌های گذشته را تجربه کرده است، این تحلیلگر و مدل های او همچنان در مورد یک هدف میان مدت و روشن تر برای بزرگترین ارز دیجیتال ثابت هستند.

اکنون حتی “بدترین سناریو” برای بیت کوین نیز شاهد آن است که در ماه آگوست به قیمت 47000 دلار معامله خواهد شد. با یک چرخش جزئی در ماه سپتامبر، حداقل هدف 43000 دلار برای آن ماه تعیین می‌شود، اما در ماه اکتبر با قیمت 63000 دلار دنبال می‌شود.

منبع:cointelegraph

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427