معرفی ارزدیجیتال بلاکتو توکن (Blocto Token)

بلاکتو (Blocto)، یک کیف پول قرارداد هوشمند کراس‌چینی می‌باشد که امکان ارتباط با سایر بلاکچین‌ها و برنامه‌های بلاکچینی را فراهم می‌کند. ازجمله مشکلاتی که کاربران در استفاده از برنامه‌های بلاکچینی دارند، می‌توان به مکانیزم‌های کارمزد، آدرس‌های پیچیدهٔ کیف‌پول، مدیریت پسورد و فعالیت‌های میان بلاکچینی گیج‌کننده اشاره کرد.

در این راستا بلاکتو با هدف تسهیل دسترسی کاربران به ارزهای دیجیتال، بلاکچین‌های مختلف، دیفای و توکن‌های غیرمثلی (NFT) ساخته شده است. پلتفرم بلاکتو به گونه‌ای است که کاربران می‌توانند با استفاده از ایمیل یا حساب‌های اجتماعی خود بدون اتلاف وقت و در عرض کمتر از ۳۰ ثانیه، وارد این برنامه شوند.

همچنین بلاکتو از تبدیل فیات به کریپتو و برعکس پشتیبانی کرده و یک پرتابل ایمن و راحت برای کاربران خود فراهم می‌کند. کاربران بلاکتو می‌توانند سپرده‌های خود را به حالت غیرامانی درآورده و مستقیماً به کلیدهای خصوصی خود دسترسی داشته باشند. بلاکتو به منظور تقویت رشد و توسعهٔ اکوسیستم خود، توکن‌ منحصربه فرد خود را به نام “بلاکتو توکن” با نماد  BLT ساخته است. مکانیزم منحصر به فرد استخراج توکن بلاکتو، کاربران و توسعه‌دهندگان بلاکچین‌های مختلف را گردهم می‌آورد. این توکن، کلید ورود کاربران به بلاکچین‌های مختلف بوده و کاربران با استفاده از آن ‌می‌توانند کارمزد شبکهٔ خود را بپردازند.

با وجود اینکه بلاکتو در بازار ارزهای دیجیتال تازه وارد شده است اما پتانسیل بالایی داشته و برای دستیابی به اهداف خود برنامه‌ریزی محکمی ارائه داده است. در حال حاضر این توکن با رتبهٔ ۳۷۴۰ در لیست کوین‌مارکت‌کپ به قیمت ۰.۸۵ دلار معامله می‌شود.

منبع: token.blocto.app                financebrokerage.com              drive.google.com

مطالب پیشنهادی

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست