مدیر عامل ریپل از سهامی عام شدن XRP خبر می‌دهد

مدیر عامل شرکت ریپل، برد گارلینگهاوس تأیید کرده است که توکن بومی ریپل یعنی XRP احتمالاً پس از به نتیجه رسیدن اختلاف قانونی این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به سهام عمومی تبدیل خواهد شد.

 

گارلینگهاوس روز گذشته در جریان رویداد کانسسوس 2021 کوین دسک اظهار کرد که “احتمال اینکه ریپل یک شرکت سهامی عام شود بسیار زیاد است، اما می دانید که ما ابتدا باید مسئله دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار را به سرانجام برسانیم.”

وی افزود: “خبر خوب این بود كه دادگاه به درخواست ریپل رضایت داد.” “تمام آنچه ما برای دو تا سه سال خواسته ایم این وضوح نظارتی است که فکر می‌کنم در حال پیشرفت است.”

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در اواخر سال 2020 علیه Ripple Labs و مدیران آن – مدیر عامل شرکت برد گارلینگهاوس و رئیس اجرایی کریس لارسن – شکایت کرد. این نهاد نظارتی ادعا کرده بود که مدافعان “بیش از 1.3 میلیارد دلار از طریق عرضه اولیه اوراق بهادار غیر مجاز از سال 2013” به دست آورده‌اند.

علاوه بر این گارلینگهاوس خاطر نشان کرد که نبرد قانونی در حال انجام با SEC مانع از امضای مشارکت های جدید ریپل با شرکت های خارجی نشده است.

وی همچنین افزود: “در واقع ایالات متحده تنها كشور در سراسر جهان است كه XRP را به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته است، هر كشور دیگری كه در آن كار می‌كنیم، آن را به عنوان یك ارز می شناسند.”

گارلینگهاوس در آخر با این جمله صحبت‌های خود را جمع بندی کرد

این مسئله فراتر از XRP یا حتی کل شرکت ریپل است؛ بلکه این موضوع بر تما ارزهای دیجیتال در ایالات متحده تأثیر خواهد داشت.

منبع

cryptoslate

مطالب پیشنهادی

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست