مایکل سایلور: خرید دوج کوین مثل قمار کردن در لاس وگاس است

مایکل سایلور، مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی در مصاحبه اخیر خود با اسون هنریخ، خرید دوج کوین را به بازی کردن رولت روسی در لاس وگاس تشبیه کرد.

این میلیاردرآمریکایی معتقد است که شرط بندی و قمار در ارزهای دیجیتال میم تا زمانی که خانواده خود را در معرض فقر و بدبختی قرار ندهید، غیر اخلاقی نیست.

وی در این خصوص می‌گوید که نباید افراد بزرگسال را از کاری منع کرد؛ اگر می‌خواهند در نتایج ورزشی قمار کنند یا در وگاس قمار کنند، یا حتی اگر می خواهند بر روی یک میم کوین قمار کنند تا زمانی که به سرمایه زندگی‌شان آسیب نرساند، مشکلی ندارد.

او می‌گوید برعکس دوج کوین، اگر شما پول خود را در یک ارز دیجیتال یا کمپانی آینده‌دار بگذارید، دست به یک سرمایه‌گذاری زده‌اید.

رئیس مایکرواستراتژی همچنین می‌گوید که قانون‌گذاری و نظارت‌های رگولاتوری به طور حتم یک ” تهدید” برای کل بازار ارزهای دیجیتال است.

او فکر می کند که صرافی‌های غیرمتمرکز و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بیشترین ریسک‌های نظارتی را دارند زیرا “بسیار بلند پروازانه” رفتار می‌کنند.

وی همچنین معتقد است که استیبل کوین‌هایی مانند تتر، تهدید مستقیمی برای ارزهای دیجیتال بانک‌های مرکزی محسوب می‌شوند و از این رو نمی‌توانند از موشکافی‌های نظارتی فرار کنند.

 

منبع  u.today

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.