شفافيت در گزارش دهي در مورد مالیات رمزنگاری

یک قانونگذار جمهوری خواه از اوهایو در حال آماده سازی قوانینی است که گفته می شود هدف آن جلوگیری از فرار شهروندان آمریکایی از مالیات بر درآمد رمزنگاری شده آنها است.

امروز سناتور راب پورتمن در مصاحبه ای با Squawk Box از CNBC گفت که امیدوار است پس از تعطیلات بعدی کنگره، لایحه ای را با پشتیبانی دو حزب ارائه دهد که مشکل عدم پرداخت مالیات توسط بسیاری از کاربران رمزنگاری در ایالات متحده را برطرف كند. این سناتور گفت قانونگذاران “هنوز لایحه نهایی را ندارند” و “هنوز در حال جمع آوري اطلاعات در مورد اين موضوع هستند.” با این حال، او ادعا کرد که هم جمهوری خواهان و هم دموکرات ها علاقه مند هستند که شکاف مالیاتی در رابطه با رمزنگاری را از بين ببرند.

پورتمن گفت: “ایده این است كه اطلاعات بهتری در مورد ارز رمزنگاری شده ارائه دهیم و برای آن اهداف مالیاتی بهتري تعریف كنیم.” “هم اکنون […] یک تريليارد دلار شكاف مالیاتی وجود دارد. برخی از این شکاف هاي مالیاتی مربوط به مسئله ارزهای رمزپایه است.”

براساس داده های سرویس درآمد داخلی یاIRS  در ماه اکتبر، 83.6٪ از مالیات ها “به طور داوطلبانه و به موقع” از سال 2011 تا 2013 پرداخت شده است. در این دوره دولت ایالات متحده به طور متوسط ​​سالانه تقریبا 400 میلیارد دلار ضرر كرده است.

پورتمن در جلسه استماع سه شنبه گذشته کمیته مالی سنا خطاب به چارلز رتیگ، عضو كميسيون امور مالیاتی، لایحه پیشنهادی را عنوان کرد. اين عضو کمیسیون گفت که ارائه قوانین مناسب گزارش دهی برای رمزنگاری “کاملا” به کاهش شکاف مالیاتی کمک می کند.

در آن زمان، Rettig به افزودن سوالي به فرم اظهارنامه مالیاتی 2019 اشاره کرد. در این اظهارنامه از مخاطبين در مورد اينكه آیا آنها سود مالی در ارتباط با ارزهای رمزپایه دریافت، فروش، ارسال یا تبادل کرده اند، سوال پرسیده مي شد. وی افزود که جنبه های خاصی از دنیای رمزنگاری از جمله توکن های غیرقابل تعويض “از نظر طراحی واضح نیستند.” از زمانی که این فناوری به بخش برجسته تری از اوراق بهادار تبدیل شده است، سایر قانون گذاران ایالات متحده تلاش کرده اند استانداردهایی را برای گزارش مالیات رمزنگاری تعیین کنند. سال گذشته، دو عضو مجلس به قانون انصاف مالیات بر ارزهای واقعی در سال 2020، لايحه اي را با هدف ایجاد معافیت برای هزینه های رمزنگاری كه مربوط به معاملات شخصی هستند، ارائه كردند.

 

منبع: cointelegraph

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.