ریپل در پشت صحنه هراس از مصرف زیاد انرژی بیت کوین

ملتم دمیرورز، مدیر ارشد استراتژی کوین‌شیرز (Coinshares)، معتقد است که استارت‌آپ دفتر کل توزیع شده یعنی ریپل در پشت روایت ضد بیت کوین فراگیر شده اخیر مبتنی بر استفاده بیش از حد این ارز‌دیجیتال از برق قرار گرفته است.

 

این در حالی است که مدیر عامل دیجیتال کارنسی گروپ، بری سیلبرت اظهار نظری مبهم در مورد یک شرکت منتشر کرده است که ادعا می شود FUDیا شک و هراس مربوط به استفاده از انرژی بیت کوین را به‌وجود آورده است.

 

اگر‌چه مدیر عامل ریپل یعنی برد گارلینگهاوس ادعا می‌کند که مدتهاست طرفدار و پیگیر بیت‌کوین است، اما این مدیر سابق یاهو از مارس 2017 برای تبلیغ XRP شرکت خود، مشغول انتقاد در مورد مصرف انرژی و هزینه های معامله بیت‌کوین بوده است.

 

وی در مصاحبه اخیر خود با CNN گفت که یک ترنزکشن بیت‌کوین به اندازه 75 گالن بنزین انرژی مصرف می‌کند.

 

در این میان کریس لارسن مدیر عامل سابق Ripple، می‌توان گفت حتی خصومت بیشتری نسبت به بیت کوین نشان داده است: از ادعاهای بی مورد و بی دلیل در مورد اینکه پتانسیل بیت‌کوین توسط چین تخریب شده است گرفته تا پیشنهاد اینکه این ارزدیجیتال برتر باید در نهایت پروتکل اجماع اثبات کار خود را کنار بگذارد تا بتواند همچنان سر‌پا بماند.

 

علاوه بر‌این ریپل در پاسخ مقدماتی خود به دادخواست ارائه شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، به “ردپای عظیم مصرف کربن” بیت کوین اشاره کرده بود.

منبع:U.today

مطالب پیشنهادی

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست