درباره نمایشگاه بلاکچین

سری پیشرو جهانی نمایشگاه بلاکچین در مرکز طراحی تجارت لندن 6 الی 7 سپتامبر 2021 برگزار می شود تا میزبان پنجمین رویداد جهانی سالانه خود باشد.

این نمایشگاه صنایع کلیدی را از سراسر جهان برای دو روز در مورد محتوای سطح بالا و بحث در مورد 4 رویداد مشترک شامل Blockchain ، IoT ، Cyber ​​Security & Cloud ، AI و Big Data جمع می کند.

 

شرکت کنندگان        

انتظار می رود 5000 شرکت کننده برای این رویداد از جمله CTO (مدیران ارشد فناوری) ، سران نوآوری و فناوری ، مدیران فناوری اطلاعات ، توسعه دهندگان ، استارت آپ ها، OEM (سازنده اصلی قطعات) ، دولت ، خودروسازان ، اپراتورها ، ارائه دهندگان فناوری ، سرمایه گذاران ، VC ها (سرمایه گذاران خطرپذیر) و بسیاری دیگر در این رویداد شرکت کنند.

نمایشگاه بلاکچین بهترین و پیشروترین فناوری ها را از بیش از 125 غرفه دار به نمایش می گذارد و از بیش از 100 سخنران در مورد دانش بی نظیر صنعت و تجربیات واقعی خود بینشی ارائه می دهد.

 

عناوین اصلی              

موضوع مورد بحث کنفرانس بلاکچین مجموعه ای از سخنرانی های خبرگان شامل بحث های متقابل اعضای هیئت و مطالعات موردی مبتنی بر راه حل را ارائه می دهد که همگی به دنبال صنایع اصلی که با این فناوری جدید بیشترین اختلال در آن ها ایجاد می شود هستند، از جمله: بخش های قانونی ، خرده فروشی ، خدمات مالی ، بهداشت و درمان ، بیمه ، انرژی ، موسیقی ، دولت ، املاک و مستغلات و موارد دیگر.

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست