با یادگیری تکنولوژی بلاکچین، NFT رایگان بگیرید

یک پلتفرم آموزشی گیم‌فای ساخته شده توسط بنیاد توسعه استلار (SDF) به افراد این امکان می‌دهد با یادگیری در مورد تکنولوژی بلاکچین و شبکهٔ استلار (Stellar)، توکن‌های غیرمثلی (NFT) دریافت کنند.

استلار، یک شبکه متن باز برای ارزهای و تراکنش‌های بلاکچینی است و امکان ایجاد، ارسال و مبادله هر نوع ارزی مانند دلار، پزو، بیت کوین و غیره را فراهم می‌کند. این شبکه برای همگام نگه داشتن شبکه به بلاکچین متکی است و نسبت به سیستم‌های معمولی مبتنی بر بلاکچین بسیار سریع‌تر، ارزان‌تر و کارآمدتر است. با توجه به وبلاگ اخیر این بنیاد، پلتفرم آموزشی و بازی استلار کوئست لرن (Stellar Quest Learn) عملکرد بسیار متفاوتی با سایت استلار کوئست (Stellar Quest) موجود نخواهد داشت، با این پلتفرم کاربران می‌توانند در هر زمان و به هر ترتیبی ماموریت‌ها و مراحل را انجام دهید. با اتمام هر ماموریت، کاربران یک توکن‌غیرمثلی منحصر به فرد و تازه‌ای دریافت می‌کنند که در پروفایل آن‌ها قابل مشاهده خواهد بود.

درحال حاضر ۵ ماموریت در این پلتفرم موجود است و استلار قرار است به آن اضافه کند. علاوه بر این استلار کوئست لایو (Stellar Quest Live)، پلتفرمی خواهد بود که ماموریت‌ها را به صورت زمان‌بندی شده و آنلاین برگزار می‌کند که مانند پلتفرم دیگر، به محض اتمام آن مرحله کاربران یک توکن‌غیرمثلی می‌گیرند.

لازم به ذکر است که دسترسی کشورهای سوریه، کره‌ شمالی، کوبا، ایران، مناطق تحت کنترل روسی در اوکراین به این پلتفرم مسدود شده است.

منبع: cryptoglobe

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست