اعتراض یک طرفدار بیت کوین به بانک انگلیس و پارلمان بریتانیا

یک کاربر حوزه ارزهای دیجیتال که ظاهراً به سیاست‌ های مالی در بریتانیا اعتراض دارد، نارضایتی خود را از بانک مرکزی انگلیس و پارلمان بریتانیا از طریق یک نور پرداز لیزری نشان داده است.

گزارش شده است که فرد ناشناسی روز شنبه اول ماه مه اعتراض خود را با انعکاس جمله “بیت کوین این مشکل را حل می کند” و پیام های دیگر روی دیوار جلویی ساختمان های بانک انگلیس و پارلمان انگلستان به کمک یک نور پرداز لیزری ابراز کرده است.

قابل ذکر است که تصاویر مربوط به این اقدام به توکن‌ های غیر مثلی تبدیل شده‌ اند و احتمالاً برای فروش به مزایده گذاشته خواهند شد.

در این حین بسیاری از موسسات مالی در سراسر جهان در تلاشند تا خود را با محدودیت ها و ناپایداری های اقتصادی ناشی از همه گیری ویروس کرونا از مارس 2020 وفق دهند. از آن زمان بانک مرکزی انگلیس میلیون ها دلار از طریق اوراق قرضه دولتی و بدهی شرکت ها به دست آورده است.

در حالی که هنوز نیت اصلی این فرد ناشناس کشف نشده است، بانک مرکزی انگلیس اخیراً هفت موقعیت شغلی را برای شروع مطالعات مربوط به ارز دیجیتال ملی (CBDC) آگهی کرده است تا این پروژه را با کمک پارلمان این کشور و یک کار گروه ویژه پیش ببرد.

منبع:cointelegraph

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.