ابراز علاقه پل تودورجونز، میلیاردر معروف، به بیت‌کوین

 

پل تودور جونز، میلیاردر معروف و مدیر صندوق پوشش ریسک تودور اینوستمنت کورپ (Tudor Investment Corp)، گفته است که بیت‌کوین را دوست دارد. وی اظهار داشت که می‌توان به ریاضی اعتماد کرد و عنوان کرد: بیت‌کوین برایم جذاب به نظر می‌رسد چون راهی برای سرمایه‌گذاری در اطمینان است جونز، همچنین استراتژی‌های سرمایه‌گذاری خود را در پاسخ به سیاست فدرال رزرو به اشتراک گذاشت.

جونز، روز دوشنبه به CNBC توضیح داد که چرا بیت‌کوین را دوست دارد. وی توضیح داد:

“من بیت کوین را دوست دارم. بیت‌کوین ریاضی است و ریاضیات هزاران سال است که وجود دارد. 2 + 2 برابر 4 خواهد بود و برای 2000 سال آینده برابر خواهد بود. بنابرای، من ایدۀ سرمایه گذاری در چیزی را می‌پسندم، که قابل اعتماد، سازگار، صادقانه و 100٪ مطمئن باشد. بیت‌کوین مرا جلب کرده است زیرا این راهی برای سرمایه گذاری در اطمینان است.”

وی همچنین از استراتژی سرمایه‌گذاری خود صحبت کرد و گفت: من بیت‌کوین را به عنوان یک دارایی که باعث متنوع‌سازی سبد سرمایه‌گذاریم می‌شود، دوست دارم. قطعا می‌دانم که قصد دارم سرمایه خود را به ۵ درصد طلا، ۵ درصد بیت کوین، ۵ درصد پول نقد و ۵ درصد کالا اختصاص دهم. اما نمی‌دانم که با ۸۰ درصد باقی مانده چه کنم.

می خواهم منتظر بمانم و ببینم بانک فدرال چه کاری انجام خواهد داد زیرا آنچه آنها انجام می‌دهند تأثیر زیادی خواهد داشت.”

تخصیص 5٪، افزایش قابل توجهی نسبت به تخصیص قبلی وی بین 1٪ و 2٪ است که سال گذشته نشان داد.

جونز، در مقابل بیت‌کوین موقعیت دفاعی دارد و تا بتواند از خانواده و ثروتش محافظت کند وی همچنین به قیمت بیت‌کوین توجه نمی‌کند و این بدین معناست که او یک هولدر است.

 

منبع: /news.bitcoin

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.